Programování CNC Strojů v CAM SYSTÉMECH

Máme dlouholeté zkušenosti s programováním CNC strojů pro klasické strojírenské díly pro sériovou výrobu (převážně 2,5 Axis obrábění s indexováním), formy i slévárenské modely (3 Axis a 5 Axis obrábění). Nabízíme zpracovaní programů pro stroje 2,5 až 5 Axis frézovací stroje. Pro programování CNC obráběcích center používáme systém HSM Works

HSM Works umožnuje: bezpečné, produktivní a spolehlivé hrubování pomocí hrubovacích operací s konstantním zatížením nástrojů a kontrolou držáku nástroje. Optimální dohrubování. Precizní a rychlé dokončování se zbytkovým obráběním a kontrolou držáku nástroje.

CAM (Computer Aided Machining)

Dále v této oblasti nabízíme konzultace problémů a školení. Programy optimalizujeme na Vaše stroje. Zhotoveni postprocesorů pro systémy SurfCAM a HSMWorks. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv problémem v této oblasti.

1 / 7
2axis-Adaptivni
2axis-Adaptivni
2 / 7
2axis_Celo
2axis-Celo
3 / 7
2axis-Kontura
2axis-Kontura
4 / 7
2axis-zbytkove
2axis-zbytkove
5 / 7
3axis-adaptivni hrubovani
3axis-adaptivni hrubovani
6 / 7
3axis-dohrubovani
3axis-dohrubovani
7 / 7
3axis-Rovnoměrné
3axis-Rovnoměrné

Školení CAD/CAM a konzultace

Poskytujeme možnost školení v prostorech Vaší firmy. Osobní přístup je pro nás nejdůležitější a dosahuje se u něj nejlepších výsledků. Maximální kapacita kurzu jsou 4 účastníci. Disponujeme lektory s dlouholetou praxí, širokým záběrem zkušeností s technickou podporou a školením uživatelů systémů Surfcam, HSMWorks, Solidworks a Rhinoceros. Jednotlivá školení jdou přizpůsobit zcela požadavkům zákazníka.

CAM školení

HSM Works/SurfCAM - základy, pokročilí


délka 1-2 denní školení, 6-7 h den
základní/pokročilé funkce

CAD školení

Solidworks/Rhinoceros - základy, pokročilí


délka 1-2 denní školení, 6-7 h den
základní/pokročilé funkce (skica, nastaveni, featury)