3D vizualizace

Fotorealistická zobrazení jsou dnešním trendem a hrají významnou roli v rozhodování zákazníka. Možnost rychlé tvorby rozmanitých barevných kombinací vyvíjeného produktu, světelných podmínek nebo tvarových derivátů produktů napomáhá efektivitě a šetří náklady. U 3D vizualizací tak mnohdy odpadá nutnost zhotovení drahých prototypů nebo modelů.

3D realistická grafika

Uplatňuje se jak ve stavebnictví "architektonické vizualizace", tak i produktovém designu. Svěřte nám Vaše nápady a my je přiblížíme realitě. Vytvoříme realistickou vizualizaci interiérů, dle Vašich představ. Potřebujete vizualizaci bytove jednotky, domu či exteriéru? Svěřte nám nápady, my je realizujeme ještě před stavbou. Podkladem můžou být plány, nákresy, fotografie. Specializujeme se zejména na architektonické vizualizace jak interiérů, tak i exteriérů a produktový design. Naší snahou je realistické podání materiálů a osvětlení. Výstupem může být fotografie, panoramatická (360° fotografie), 3D model. Pro bližší nabídku nás neváhejte kontaktovat.

1 / 13
interiér kuchyně
interiér kuchyně
2 / 13
interiér kuchyně
interiér kuchyně
3 / 13
vyduch klimatizace
varianty výduchu klimatizace
4 / 13
koupelna
vizualizace koupelny
5 / 13
ložnice
vizualizace ložnice
6 / 13
Sopwith F1 Camel
Sopwith F1 Camel
7 / 13
VUT Kondor
VUT Kondor
8 / 13
křeslo
křeslo
9 / 13
skříňka
skříňka
10 / 13
stůl
stůl
11 / 13
lehátko
lehátko
12 / 13
snubni prsten
snubni prsten
13 / 13
interier bussiness jetu
interier bussiness jetu

vizualizace interiérů

Vytváříme profesionální vizualizace dle individuálních návrhů architekta, designéra,případně s použitím našich prvků bytové výbavy z knihoven. Samozřejmostí je použití vysoce detailních 3D modelů nábytku a doplňků. Možnost zpracování vizualizace v závislosti světelných podmínek(den, noc, ráno, večer). Rychlá tvorba vizualizací interiéru s typizovanými 3D modely, bez nároků na extrémní detaily, zpracováváme velice rychle do několika dnů od zadání. Vizualizace začíná zpracováním dat do 3D modelu a jeho následné editaci, dle požadavku zákazníka. Je potřeba průvodní dokumentace, představy o rozsahu projektu orientaci modelu a osvětlení. Časově náročnější variantou je zpracování atypického interiéru na základě prvků přímo od designéra. Pro takovéto vizualizaze platí stejná pravidla, avšak jsou výrazněji časově i finančně náročnější.

vizualizace exteriérů

Tento typ vizualizací je možno zpracovat pouze na základě dokumentace v dwg, dxf a podobné, případně ze skic architekta a předání rozměrových dat a situace objektu. Exteriérové vizualizace vytváříme nejčastěji zákresem 3D modelu do fotografií. Objekt lze zasadit i do prostředí, kde je okolí znázorněno také 3D modelem. Možné je zpracovat také virtuální prohlídku objektem.

vizualizace produktu

V neposlední řadě se zabýváme tvorbou produktové vizualizace a 3D modelů. Vizualizujeme prakticky cokoliv od designového nábytku po strojní produkty. Výhoda takovéto vizualizace spočívá hlavně ve schopnosti rychle menit materiály a barvy produktu bez nutnosti vyrábění prototypů. Taktéž jsou možné tvarové změny na modelu a variabilita. Vždy komunikujeme se zákazníkem, aby byly naplněny jeho představy o 3D modelu. Každému zákazníkovy vyjdeme maximálně vstříc. Námi vytvořené vizualizace jsou cenově přijatelné s ohledem na maximální kvalitu. Takovéto výstupy jsou vhodné zejména do propagačních materiálů jako podklady pro marketingové oddĚlení do katalogů.