3d konstrukce a vývoj

Na poli konstrukce se můžeme opřít o pracovníky se zkušenostmi s vývojem letounů a dílů pro vesmírné aplikace. Projekty zhotovujeme dle potřeb zákazníka. Od ujasnění všech podmínek zadání, přes návrh až do zpracování různých variant. Výstupem může být, jak 3D model, tak i výkresová dokumentace připravená k výrobě včetně kusovníků a rozpadů sestav. Neváhejte nás kontaktovat ani v případě potřeby převodu stávající dokumentace do elektronické podoby.

Hledáme vždy nejlepší cestu, jak dosáhnout vytyčených cílů. 3D CAD modelování směřuje výrobek k větší efektivitě s menšími náklady. Vašim návrhům můžeme vtisknout život, pomocí technologií rapid prototypingu. Nebo naopak rekonstruovat naskenovaná data a převést je do 3D modelu.

3d cad modely, 3D tisk a výroba

Můžete dosáhnout rychlého návrhu součásti její interakce v sestavě, ověření fungování mechanismů. Tyto a další výhody sebou přináší 3D modely. Velice produktivní je časová úspora při použití tohoto řešení oproti klasické 2D konstrukci, taktéž propojení s výrobou. 3D data lze okamžitě použít pro naprogramovaní na CNC obrábění.

Pro tvorbu CAD modelů používáme programy: Rhinoseros, Solidworks, Autodesk Fusion 360. Dokážeme se tak přizpůsobit požadavkům téměř všech zákazníků. 3D modely jsme po domluvě schopni vytisknout metodou FDM na 3D tiskárně z materiálů PLA nebo ABS. Možnost tisku i Vašich modelů. 3D tisk je neocenitelnou pomocí zejména pro kreativce z prostředí průmyslového designu či architektury. Prostor pro 3D tisk je 220 x 220 x 200 mm, v případě větších modelů lze díl rozdělit a slepit.

Jestliže hledáte ucelené řešení i s výrobou, jsme schopni externě zajistit výrobu prototypů i menších serií . Konvenční obrábění, frézování až 5os, soustružení, řezání drátem, případně přesné odlévání metodou vytavitelného modelu .

1 / 7
silikonový králíček
3D CAD silikonový králíček
2 / 7
Sopwith F1 Camel rekonstrukce
Sopwith F1 Camel rekonstrukce
3 / 7
výkres stojan
výkres stojan
4 / 7
stojan na víno
stojan na víno
5 / 7
stojan na kolo
stojan na kolo
6 / 7
stojan na kolo
stojan na kolo
7 / 7
výkres vedení
výkres vedení