Konstrukce a vývoj

Na poli konstrukce se můžeme opřít o pracovníky se zkušenostmi s vývojem letounů a dílů pro vesmírné aplikace. Projekty zhotovujeme dle potřeb zákazníka. Od ujasnění všech podmínek zadání, přes návrh až do zpracování různých variant. Výstupem může být, jak 3D model, tak i výkresová dokumentace připravená k výrobě včetně kusovníků a rozpadů sestav. Neváhejte nás kontaktovat ani v případě potřeby převodu stávající dokumentace do elektronické podoby.

Hledáme vždy nejlepší cestu, jak dosáhnout vytyčených cílů. 3D CAD modelování směřuje výrobek k větší efektivitě s menšími náklady. Vašim návrhům můžeme vtisknout život, pomocí technologií rapid prototypingu. Nebo naopak rekonstruovat naskenovaná data a převést je do 3D modelu.

Zabýváme se konstrukcí jednotlivých dílu, sestav. Řešíme simulace kolizí v sestavách. Návrh mechanismů součástí strojů a výrobních linek. Výstupem může být výkresová dokumentace ve formátech PDF, DXF ale i modely ve formatech jako STEP, IGES, STL.

3d cad modely a výroba

Můžete dosáhnout rychlého návrhu součásti její interakce v sestavě, ověření fungování mechanismů. Tyto a další výhody sebou přináší 3D modelování. Velice produktivní je časová úspora při použití tohoto řešení oproti klasické 2D konstrukci, taktéž propojení s výrobou. 3D data lze okamžitě použít pro naprogramovaní na CNC obrábění.

Pro tvorbu CAD modelů používáme programy: Rhinoceros, Solidworks, Autodesk Fusion 360. Dokážeme se tak přizpůsobit požadavkům téměř všech zákazníků.

Jestliže hledáte ucelené řešení i s výrobou, jsme schopni externě zajistit výrobu prototypů i menších serií . Konvenční obrábění, frézování až 5os, soustružení, řezání drátem, případně přesné odlévání metodou vytavitelného modelu .

1 / 11
JUICE ESA
Spolupráce na přípravě výrobní dokumentace pro ESA (LK Engineering, s.r.o.)
2 / 11
plnici linka
plnící a etiketovací linka(Palírna U Zeleného stromu)
3 / 11
plastika strom
3D plastika stromu pro společnost Solpap, s.r.o.
4 / 11
silikonový králíček
3D CAD silikonový králíček
5 / 11
nárazník
rekonstrukce nárazníku na veterána
6 / 11
Sopwith F1 Camel rekonstrukce
Sopwith F1 Camel rekonstrukce
7 / 11
výkres stojan
výkres stojan
8 / 11
stojan na víno
stojan na víno
9 / 11
stojan na kolo
stojan na kolo
10 / 11
stojan na kolo
stojan na kolo
11 / 11
výkres vedení
výkres vedení